Titulinis puslapis El.paštas Struktūra
 
Darbuotojai

Darbuotojai „Thermo Fisher Scientific“ svarbiausi. Jų gebėjimai, žinios ir ilgametė patirtis – mūsų unikalių pasiekimų šaltinis.

Šiandien Vilniaus padalinyje dirba daugiau kaip 700 darbuotojų, iš kurių – 80 proc. baigę aukštąsias mokyklas. Kompanijoje „Thermo Fisher Scientific“ visame pasaulyje iš viso dirba 65 tūkst. darbuotojų.

Didžioji „Thermo Fisher Scientific Baltics“ darbuotojų dalis yra baigę studijas Vilniaus universiteto Gamtos mokslų ir Chemijos fakultetuose. Bendrovėje dirba ir nemaža dalis Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos, Vytauto Didžiojo universitetų  ir Vilniaus kolegijos absolventų.

Bendrovė aktyviai dalyvauja rengiant biotechnologijos specialistus Lietuvos aukštosiose mokyklose. Mūsų laboratorijose kiekvienais metais daugiau kaip 40 studentų ruošia bakalauro ar magistro darbus, o geriausieji, baigę studijas, įsidarbina įmonėje.

Bendrovė taip pat finansuoja savo darbuotojų aukštesnės pakopos studijas ir sudaro palankias sąlygas jas derinti su darbu.

2014 ir 2012 m. Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Bendrovei įteiktas Metų darbovietės apdovanojimas. Mūsų bendrovė šį įvertinimą gavo už efektyvią veiklą pritraukiant ir motyvuojant darbuotojus bei sėkmingą integraciją į „Thermo Fisher Scientific“.

 


Kontaktai
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“
V.A. Graičiūno g. 8,
LT-02241 Vilnius, Lietuva
Tel: (8~5) 260 2131, Faksas: (8~5) 260 2142
El.paštas: info.baltics@thermofisher.com
Mus rasite