Titulinis puslapis El.paštas Struktūra
 
Studijos Lietuvoje

Moderniosios biotechnologijos srities studijas Lietuvoje vykdo pagrindinės aukštosios mokyklos.

Vilniaus universitete šias studijas siūlo Gamtos mokslų ir Chemijos fakultetai. Gamtos mokslų fakultete studentai gali rinktis molekulinės biologijos, genetikos, mikrobiologijos ir biotechnologijos, biofizikos  bakalauro bei molekulinės biologijos, mikrobiologijos ir genetikos magistro studijų programas, Chemijos fakultete – biochemijos bakalauro ir magistro studijas.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Fundamentinių mokslų fakultete vykdomos bioinžinerijos bakalauro ir magistro studijų programos.

Vytauto Didžiojo universiteto Gamtos mokslų fakultete studentai gali pasirinkti biochemijos ir biotechnologijos bakalauro ar gretutines studijas bei biocheminės analizės ir molekulinės biologijos ir biotechnologijos magistro ar papildomąsias studijų programas.

Aleksandro Stulginskio universitete yra parengta agrobiotechnologijos magistro studijų programa.

Universitetuose ir mokslo institutuose taip pat vykdomos doktorantūros studijos.

2003 m. Bendrovės iniciatyva Vilniaus kolegijoje pradėti rengti pirmieji šalyje biotechnologijos specialistai, kurie, baigę studijas, įgyja aukštąjį koleginį išsilavinimą. Bendrovė padėjo kolegijai įkurti laboratorijas, studentams dėsto mūsų darbuotojai. Kolegijos studentai turi galimybę laboratorinius darbus atlikti bendrovės laboratorijose, o jų praktikos ir diplominiams darbams vadovauja bendrovės specialistai.


Kontaktai
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“
V.A. Graičiūno g. 8,
LT-02241 Vilnius, Lietuva
Tel: (8~5) 260 2131, Faksas: (8~5) 260 2142
El.paštas: info.baltics@thermofisher.com
Mus rasite