Titulinis puslapis El.paštas Struktūra
 
Gauti apdovanojimai


2016 m. Metų investuotojas
„Lietuvos verslo lyderių“ rinkimuose įmonei buvo skirtas Metų investuotojo apdovanojimas už sukurtas naujas darbo vietas ir naujas kompetencijas. Apdovanojimus organizavo verslo dienraštis "Verslo žinios".
2015 m.

METŲ CEO

„Lietuvos verslo lyderių“ rinkimuose Bendrovės generaliniam direktoriui Algimantui Markauskui skirtas „Metų CEO“ („Metų vadovo“) apdovanojimas. Rinkimų metu bendrovės vadovo veikla buvo vertinama trimis pagrindiniais aspektais – sukurtą naudą akcininkams, darbuotojams bei visuomenei. Bendrovės generalinis direktorius metų vadovu išrinktas jau ne pirmą kartą – 2013 metais „Metų vadovo“ apdovanojimą A. Markauskui įteikė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2015 m.

ATSAKINGA ĮMONĖ

Asociacijos „Investuotojų forumas“ apdovanojimuose mūsų Bendrovė pripažinta nugalėtoja „Atsakingos įmonės“ kategorijoje. Bendrovė buvo įvertinta už griežčiausių etikos, teisės ir profesionalumo standartų laikymąsi, glaudų bendradarbiavimą su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis ruošiant jaunuosius specialistus, moksleiviams skirtų švietimo projektų vykdymą skatinant jaunąją kartą rinktis mokslininko kelią.

2014 m.

ŽALIAUSIA BENDROVĖ

„Lietuvos verslo lyderių“ rinkimuose įmonei buvo skirtas Žaliausios bendrovės apdovanojimas už kasdienes pastangas ir rūpestį tausoti aplinką bei išteklius. Tai trečiasis įvertinimas už aplinkosaugos iniciatyvas.

2014 m.

METŲ DARBOVIETĖ

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose mūsų Bendrovei buvo įteiktas Metų darbovietės apdovanojimas. Apdovanojimą iškilmingame renginyje mums įteikė Lietuvos Respublikos Socialinių reikalų ir darbo Ministrė, o įvertinimą skyrė kelių ministerijų (Socialinių reikalų ir darbo, Ūkio, Aplinkosaugos ministerijų) specialistus subūrusi komisija, į kurią įėjo ir verslo bei profesinių sąjungų atstovai. Metų Darboviete Bendrovė pripažinta antrąjį kartą.

2014 m.

JAUNASIS IŠRADĖJAS

Jaunesnioji mokslo darbuotoja Monika Glemžaitė buvo apdovanota Jaunojo išradėjo medaliu. Monika yra Vilniaus universitetui priklausančios tarptautinio patento paraiškos bendraautorė. Taip pat Monika yra išradėja vienoje preliminarioje JAV patento paraiškoje, kuri priklauso mūsų kompanijai „Thermo Fisher Scientific“. Šį konkursą organizuoja Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacija kartu su Lietuvos Respublikos valstybiniu patentų biuru.

2013 m.

SOCIALINĖ INOVATORĖ

Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos organizuojamuose Verslo apdovanojimuose Bendrovei skirtas Socialinės inovatorės apdovanojimas. Buvome įvertinti už socialinę iniciatyvą – „Mobilioji bioklasė“.

2013 m.

METŲ SOCIALIAI ATSAKINGIAUSIA ŠALIES ĮMONĖ

Bendrovei skirtas Metų socialiai atsakingiausios įmonės apdovanojimas. Tai pagrindinė „Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimų“ nominacija. Bendrovės veikla buvo vertinta trimis aspektais – santykių su darbuotojais ir jų motyvacijos, aplinkosaugos ir bendradarbiavimo su bendruomenėmis. Apdovanojimus organizavo Ūkio ministerija, Socialinių reikalų ir darbo ministerija bei Aplinkos ministerija, o pačią iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos Premjeras.

2013 m.

INOVATYVIAUSIA JAV ĮMONĖ LIETUVOJE

Bendrovei įteiktas „Inovatyviausios JAV įmonės Lietuvoje“ apdovanojimas. Šiuos apdovanojimus Lietuvoje pirmą kartą organizavo Amerikos prekybos rūmai, o apdovanojimą įteikė JAV ambasadorė Lietuvoje Deborah McCarthy.
2013 m.

METŲ VADOVAS

 

Bendrovės generaliniam direktoriui Algimantui Markauskui Lietuvos Respublikos Prezidentė įteikė Metų vadovo apdovanojimą. Apdovanojimą kasmet organizuoja savaitraštis „Veidas“, jis iškilmingai įteikiamas Prezidentūros rūmuose. Tai jau antras apdovanojimas, kurį mūsų vadovui įteikia prezidentė.

2012 m.

METŲ ŽINIŲ EKONOMIKOS ĮMONĖ


Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Bendrovei buvo įteiktas garbingas Žinių ekonomikos įmonės apdovanojimas. Bendrovė pripažinta pažangiausia aukštųjų technologijų įmone, pabrėžiant, kad sėkmingai augame, kuriame ir gaminame visame pasaulyje aukštai vertinamus produktus ir taip garsiname Lietuvos vardą. Mūsų bendrovė - pirmoji Lietuvoje įmonė, kuri šį apdovanojimą gavo jau antrą kartą.

2012 m.

METŲ DARBOVIETĖ


Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Bendrovei įteiktas Metų darbovietės apdovanojimas. Apdovanojimą iškilmingame renginyje dalyvavusiam Gamybos direktoriui Rimantui Kvederui įteikė Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas. Bendrovė šį įvertinimą gavo už efektyvią veiklą pritraukiant ir motyvuojant darbuotojus bei sėkmingą integraciją į „Thermo Fisher Scientific“. Be to, Bendrovė pateko ir tarp trijų Socialiai atsakingos įmonės apdovanojimų finalininkių. Apdovanojimus organizavo Jungtinių Tautų Vystymo programa ir Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

2011 m.

EFEKTYVIAUSIA BENDROVĖ

Efektyviausia imone

Verslo dienraščio „Verslo klasė“ organizuotuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose Bendrovė pripažinta Efektyviausia šalies įmone. Apdovanojimą už 2010 m. pasiekimus bendrovei skyrė vertinimo komisija ir ekspertai. Apdovanojimuose „Metų CEO“ bendrovės generalinis direktorius Algimantas Markauskas pateko tarp penkių geriausių Lietuvos įmonių vadovų.

2011 m.

METŲ FINANSŲ DIREKTORIAUS APDOVANOJIMAS

Metų Finansų direktoriaus apdovanojimai

Įmonės finansų direktorei Salvinijai Deksnienei įteiktas „Metų finansų direktoriaus 2011“ apdovanojimas. Šis apdovanojimas S. Deksnienei skirtas už pasiekimus 2011 m. tobulinant ir efektyvinant įmonės finansų funkcijas bei sėkmingą finansinės veiklos integraciją į „Thermo Fisher Scientific“. Bendrovei taip pat įteiktas skaidraus verslo projekto „Baltoji banga“ specialus pažymėjimas.

2010 m.

P. VILEIŠIO VARDO APDOVANOJIMAS

 

P. Vileisio vardo apdovanojimas

Prof. Viktorui Butkui įteiktas Lietuvos pramoninkų konfederacijos įsteigtas Petro Vileišio vardo apdovanojimas. Apdovanojimas skirtas už asmeninius nuopelnus, plėtojant Lietuvos biotechnologijos pramonę, kuriant inovatyvius ir aukštus pridėtinės vertės produktus, ženklią mecenatinę paramą mokslo, kultūros, švietimo įstaigoms, aktyvų gabių moksleivių ir studentų ugdymą.

2010 m.

 METŲ APLINKOSAUGOS ĮMONĖ
 

Aplinkosaugos_imone_2010

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose bendrovė pripažinta Metų aplinkosaugos įmone. Bendrovė apdovanota už pagarbą aplinkai, darbo aplinkos puoselėjimą ir išteklių taupymo iniciatyvas. Bendrovė taip pat nominuota ir Metų darbovietės, Metų bendruomeniškiausios bei Socialiai atsakingos įmonės kategorijose. Rinkimus organizavo Jungtinių Tautų vystymo programos atstovai Lietuvoje. Apdovanojimų globėja – Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

2009 m.

MEDALIS „UŽ NUOPELNUS VERSLUI“

Uz_nuopelnus_verslui_2009

Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos medalis „Už nuopelnus verslui“ bendrovei įteiktas už inovacijų diegimą. Ministerijos specialistai įvertino sistemingą įmonės inovacijų politiką: pasaulio rinkai pristatytą analogų neturinčią fermentų liniją „FastDigest“, įdiegtą produktų kūrimo sistemą, Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centro įkūrimą, švarios aplinkos gamybos patalpų įrengimą, pavaldžiosios įmonės įsteigimą Kinijoje, pateiktas tarptautines patento paraiškas ir įvykdytus svarbius Europos Sąjungos remtus mokslo projektus.

2009 m.

ŽALIAUSIA VERSLO ĮMONĖ

Zaliausia_imone_2009

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos organizuotuose „Žaliausios verslo įmonės“ rinkimuose bendrovė iš visų šalies įmonių pelnė antrą vietą. Ministerijos ekspertai aukštai įvertino įmonės pradėtą vykdyti gamtos išteklių taupymo politiką, didelio dėmesio sulaukė ir 2009 m. Markučių dvaro parke organizuota Gerų darbų diena.

2008 m.

LYDERYSTĖS PRIZAS GERBIAMIAUSIOS ĮMONĖS APDOVANOJIMUOSE

Lyderystes_prizas_2008

Pirmą kartą šalyje organizuotuose Gerbiamiausios įmonės apdovanojimuose bendrovei įteiktas Lyderystės prizas. Šis apdovanojimas skirtas už įmonės viziją, reputaciją, vadovavimą ir strateginius sprendimus. Vienas iš apdovanojimų organizatorių – dienraštis „Verslo žinios“.

2008 m.

ATSAKOMYBĖS PRIZAS GERBIAMIAUSIOS ĮMONĖS APDOVANOJIMUOSE

Atsakomybes_prizas_2008

Pirmą kartą šalyje organizuotuose Gerbiamiausios įmonės apdovanojimuose bendrovei taip pat įteiktas Atsakomybės prizas. Šis apdovanojimas skirtas už įmonės finansines ir idėjines investicijas darbuotojų gerovei, visuomenei ir aplinkai. Vienas iš apdovanojimų organizatorių – dienraštis „Verslo žinios“.

2007 m.

„LT TAPATYBĖS“ APDOVANOJIMAS

LT tapatybė 2007

Bendrovės generaliniam direktoriui prof. Viktorui Butkui įteiktas „LT tapatybės“ apdovanojimas už Lietuvos įvaizdžio gerinimą pasaulyje verslo srityje. Apdovanojimą įteikė Lietuvos Respublikos prezidentas Valdas Adamkus, apdovanojimus organizavo „Lietuvos institutas“, o Verslo nominaciją globojo Lietuvos ekonominės plėtros agentūra.

2007 m.

METŲ VERSLO ŽMOGAUS“ APDOVANOJIMAS

 

Metų verslo žmogus 2007

ISM Magistrų klubas „Metų verslo žmogumi“ išrinko bendrovės generalinį direktorių prof. Viktorą Butkų. Šis apdovanojimas skiriamas už reikšmingą ir aktyvią metų veiklą, dalyvavimą versle, indėlį į verslo vadybos švietimo ir populiarinimo plėtrą bei netiesioginės paramos verslui skatinimą.

2007 m.

VERSLO ŠLOVĖS GALERIJOS APDOVANOJIMAS

       

Verslo šlovės galerija 2007

Bendrovės generalinis direktorius prof. Viktoras Butkus išrinktas į „Verslo šlovės galeriją“. Rinkimus rengia visuomeninė organizacija „Lietuvos Junior Achievement“.

2006 m.

NACIONALINĖ PAŽANGOS PREMIJA

 

Nacionaline_pazangos_premija_2007

Nacionalinės pažangos premijos Partnerystės premija įteikta bendrovės mokslo direktoriui prof. Arvydui Janulaičiui už mokslo pasiekimų diegimą į gamybą ir Lietuvos biotechnologijos pramonės pagrindų sukūrimą. Nacionalinės pažangos premijos apdovanojimai 2006 m. organizuoti pirmą kartą.

2004 m.

METŲ ŽINIŲ EKONOMIKOS ĮMONĖ

Metu_ziniu_ekonomikos_imone_2004

Metų žinių ekonomikos įmonės apdovanojimas bendrovei skirtas už nuolatinį žinių kūrimą ir sklaidą, rezultatyvų bendradarbiavimą su mokslo įstaigomis ir aktyvų visuomeninį darbą skatinant žinių ekonomikos plėtrą Lietuvoje. Apdovanojimą įteikė Lietuvos Respublikos prezidentas Valdas Adamkus, apdovanojimus organizavo Žinių ekonomikos forumas.

2002 m.

LIETUVOS METŲ EKSPORTUOTOJAS

Metu_eksportuotojas_2002

Pirmą kartą Lietuvos pramoninkų konfederacijos organizuotame konkurse bendrovei įteiktas Lietuvos metų eksportuotojo apdovanojimas vidutinės įmonės kategorijoje.

1994 m.

LIETUVOS MOKSLO PREMIJA

 
 Bendrovės mokslininkams prof. Arvydui Janulaičiui ir dr. Viktorui Butkui Lietuvos mokslo premija skirta už darbų ciklą „Bakterijų restrikcijos – modifikacijos sistemų tyrimai“. Ši premija skiriama už Lietuvai reikšmingus fundamentinius mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros darbus.


Kontaktai
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“
V.A. Graičiūno g. 8,
LT-02241 Vilnius, Lietuva
Tel: (8~5) 260 2131, Faksas: (8~5) 260 2142
El.paštas: info.baltics@thermofisher.com
Mus rasite