Titulinis puslapis El.paštas Struktūra
 
ES remiami projektai

Bendrovė įgyvendino šiuos Europos Sąjungos remtus projektus:

„Naujos kartos sekoskaitos įrankiai“. 
„Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos remtą projektą „Naujos kartos sekoskaitos įrankiai“, kurio metu, vykdant mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą, buvo sukurti nauji molekulinės biologijos rinkiniai, skirti naujos kartos sekoskaitai (NKS). Projektas pradėtas įgyvendinti 2013 m. birželį, pabaigtas 2015 m. rugsėjo mėn. Jo įgyvendinimui buvo skirta daugiau kaip 400 tūkst. eurų Europos Sąjungos parama. Finansinė parama suteikta iš Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Intelektas LT“.
 Pranešimą spaudai apie projektą rasite čia: 


 • „Molekulinės biologijos įrankiai epigenetikos tyrimams“. „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos remtą investicinį projektą „Molekulinės biologijos įrankiai epigenetikos tyrimams“, kurio metu, vykdant mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą, buvo sukurti nauji molekulinės biologijos įrankiai epigenetikos tyrimams.  Projektas pradėtas įgyvendinti 2012 m. sausį, pabaigtas 2014 m. gruodžio mėn. Jo įgyvendinimui buvo skirta beveik 3 mln. litų Europos Sąjungos parama. Finansinė parama suteikta iš Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Intelektas LT“.
 • Pranešimą spaudai apie projektą rasite čia: • „Molekulinės in vitro diagnostikos įrankiai“. „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinys Vilniuje (UAB „Fermentas“) sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos remtą investicinį projektą „Molekulinės in vitro diagnostikos įrankiai“, kurio metu, vykdant mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą, buvo sukurti nauji molekulinės diagnostikos įrankiai. Projektas pradėtas įgyvendinti 2009 m. gruodį, pabaigtas 2012 m. lapkričio mėn. Jo įgyvendinimui buvo skirta 3 mln. litų Europos Sąjungos parama. Finansinė parama suteikta iš Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Intelektas LT“.
  Pranešimą spaudai apie projektą rasite čia:  
 •  

 • „Integruotas molekulinės biologijos tyrimų centras. „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinys (UAB „Fermentas“) sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos remtą investicinį projektą „Integruotas molekulinės biologijos tyrimų centras“. Šio projekto įgyvendinimas  padėjo Vilniuje įsteigti naują Molekulinės biologijos Kompetencijų centrą. Projektas pradėtas įgyvendinti 2009 m. pabaigoje, pabaigtas 2012 m. lapkričio mėn. Jo įgyvendinimui buvo skirta beveik 7,2 mln. litų Europos Sąjungos parama. Finansinė parama suteikta iš Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Intelektas LT+“.
  Pranešimą spaudai apie projektą rasite čia:
 •  

 • „Gamybos proceso modernizavimas“. „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinys (UAB „Fermentas“) sėkmingai įgyvendino gamybos investicinį projektą „UAB „Fermentas“ gamybos proceso modernizavimas“. Projektas pradėtas įgyvendinti 2009 m. spalį, pabaigtas 2012 kovo mėn. Jo įgyvendinimui buvo skirta virš 2,6 mln. litų Europos Sąjungos parama. Finansinė parama suteikta iš Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę „Lyderis LT“. Projekto tikslas buvo sukurti reagentų ir technologijų bazę bei pilnai modernizuoti įmonės gamybą orientuojantis į geros gamybos praktikos standartus, kas leis kurti, gaminti ir eksportuoti aukštos pridėtinės vertės ir aukštos kvalifikacijos reikalaujančius molekulinės biologijos tyrimų ir diagnostikos produktus.
  Pranešimą spaudai apie projektą rasite čia:
 •  

 • „Naujos kartos molekulinės biologijos įrankiai“.  Projektas pradėtas įgyvendinti 2009 m. vasarį, pabaigtas 2011 gruodžio mėn. Jo įgyvendinimui buvo skirta 3 mln. litų ES parama iš Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Intelektas LT“.  Įgyvendindama projektą, įmonė pateikė 4 patentines paraiškas Europos patentų biurui ir Pasaulinei intelektinės nuosavybės organizacijai. Įmonės specialistai tarptautinėje mokslinėje spaudoje taip pat paskelbė 7 publikacijas. Projekto tikslas buvo išplėsti įmonės inovacines veiklas ir sustiprinti ilgalaikį konkurencinį pranašumą. Projekto rėmuose atlikti tyrimai leido įgyti naujų žinių, dar labiau pagilinti kompetencijas ir sukurti naujos kartos molekulinės biologijos įrankius, kurių paklausa pasaulinėje biotechnologijų rinkoje sparčiai auga.
  Pranešimą spaudai apie projektą rasite čia:
 •  

  Bendrovė taip pat sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo paremtus projektus, skirtus didinti pardavimus užsienio rinkose. 2009 m. pagal Lietuvos vyriausybės įgyvendinamą priemonę „Naujos galimybės“ buvo skirta parama trims projektams: 

       1. „UAB „Fermentas“ pardavimų užsienio rinkose didinimas“,
       2. „UAB „Fermentas“ eksporto rinkų plėtra“,
       3. „UAB „Fermentas“ pardavimų Kinijos rinkoje didinimas“.
  Visos investicijos į šiuos tris ES remiamus projektus siekė 920 tūkst. litų. Kiekvienam projektui iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo skirta 200 tūkst. litų parama (bendra paramos suma – 600 tūkst. litų).

  Bendrovė taip pat sėkmingai dalyvavo tarptautiniuose mokslo projektuose, kurie buvo remti iš ES 6-osios bendrosios programos (plačiau apie tai – skyrelyje „Tarptautiniai projektai“).


  Kontaktai
  UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“
  V.A. Graičiūno g. 8,
  LT-02241 Vilnius, Lietuva
  Tel: (8~5) 260 2131, Faksas: (8~5) 260 2142
  El.paštas: info.baltics@thermofisher.com
  Mus rasite