Titulinis puslapis El.paštas Struktūra
 
„Thermo Fisher Scientific“

Thermo Fisher Scientific„Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui.

Kompanijos būstinė yra įsikūrusi šalia Bostono, JAV. Kompanija yra biržinė bendrovė: jos akcijos yra Niujorko biržos (The New York Stock Exchange) prekybos sąraše.

„Thermo Fisher Scientific“ misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Įmonės klientai – farmacijos ir biotechnologijos įmonės, ligoninių ir klinikų diagnostikos laboratorijos, universitetai, mokslo institutai ir valstybinės agentūros, aplinkos ir procesų kontrolės institucijos visame pasaulyje.

„Thermo Fisher Scientific“ dirba virš 65 tūkst. darbuotojų, metinės pajamos – 20 mlrd. JAV dolerių.

Daugiau informacijos – tinklalapyje http://corporate.thermofisher.com.

Kompanijos padalinys Vilniuje – UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria, gamina ir pasaulio rinkose platina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Produktai yra plačiai naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Remdamasi Lietuvos įstatymais, „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kiekvienais metais teikia audituotas metines finansines ataskaitas , kurios yra viešai prieinamos Registrų centre.

Remiantis Valstybinės mokesčių inspekcijos skelbiamais duomenis, „Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra tarp didžiausių Lietuvos eksportuotojų ir didžiausių mokesčių mokėtojų.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ neturi filialų ir atstovybių. Jai pilnai priklauso Kinijoje įsteigta dukterinė įmonė („Fermentas China“), kuri užsiima produktų platinimu Kinijos rinkoje. 

 

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ neturi filialų ir atstovybių. Jai pilnai priklauso Kinijoje įsteigta dukterinė įmonė („Fermentas China“), kuri užsiima produktų platinimu Kinijos rinkoje.UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ neturi filialų ir atstovybių. Jai pilnai priklauso Kinijoje įsteigta dukterinė įmonė („Fermentas China“), kuri užsiima produktų platinimu Kinijos rinkoje.

 


Kontaktai
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“
V.A. Graičiūno g. 8,
LT-02241 Vilnius, Lietuva
Tel: (8~5) 260 2131, Faksas: (8~5) 260 2142
El.paštas: info.baltics@thermofisher.com
Mus rasite