Titulinis puslapis El.paštas Struktūra
 
Visuomenė ir mes

Mes rūpinamės Lietuvos mokslu. Bendradarbiaujame su pagrindinėmis šalies mokslo ir studijų įstaigomis, populiariname gyvybės mokslus ir moderniąją biotechnologiją.

2016 m. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro mokomosioms laboratorijoms padovanojome naujausią tyrimų įrangą už 220 tūkst. eurų. Su ja studentai atlieka pagrindinius gyvybės mokslų eksperimentus. Įranga naudojasi net 600 studentų nuo pat pirmojo kurso iki studijų pabaigos. Studijų darbams bendrovė nemokamai skiria ir Vilniuje kuriamus bei gaminamus reagentus.

Nuo 2011 m. kartu su Vilniaus universitetu įgyvendiname projektą „Mobilioji bioklasė“. Tai pirmoji šalyje mobili laboratorija, kuri supažindina Lietuvos moksleivius su naujausiais gyvybės mokslų laimėjimais. „Bioklasėje“ moksleiviai ne tik išbando tikrus mokslinius prietaisus, bet ir patys atlieka modernius biomokslų eksperimentus, kurie, pavyzdžiui, atskleidžia, kas yra DNR ir kaip ji funkcionuoja. Edukacinę programą taip pat sudaro mokslo populiarinamosios paskaitos, mokymai ir diskusijos. Jau aplankėme daugiau nei 200 Lietuvos mokyklų 90 Lietuvoje miestų ir miestelių. Nuo 2014 m. analogiškas projektas vykdomas Estijoje kartu su Tartu universitetu.

Remiame moksleivių ugdymo projektus. Inicijavome Biochemijos grupės įsteigimą Nacionalinėje moksleivių akademijoje, kuri vienija gabiausius šalies mokinius. Bendrovės laboratorijose nuolat lankosi moksleivių ekskursijos, dalyvaujame mokslo populiarinimo renginiuose.

Nuo 2010 m. dalyvaujame renginyje „DNR diena Lietuvoje“. Bendrovės darbuotojai vertina mokinių rašinius, skirtus DNR dienai, ir Bendrovė apdovanoja konkurso nacionalinio etapo nugalėtojus.

Daugelį metų esame mokslo festivalių „Erdvėlaivis Žemė“, „Tyrėjų naktis“ partneriai ir prisidedame prie mokslo populiarinimo Lietuvoje. Festivalių metu rengiame ekskursiją į mūsų Bendrovę, „Mobilioji bioklasė“ aplanko mokyklas, o mūsų darbuotojai skaito paskaitas apie naujausius mokslo laimėjimus.

2016 m. prisijungėme prie nacionalinės akcijos „Už saugią Lietuvą“ ir globojame Tulpiakiemio dienos centrą (Ukmergės raj.).

Bendrovės darbuotojai aukštosiose mokyklose skaito paskaitas, vadovauja ir oponuoja studentų baigiamiesiems darbams, rengiamoms disertacijoms. Remiame mokslininkų dalyvavimą tarptautinėse konferencijose, gabių studentų ir doktorantų studijas užsienyje.

„Thermo Fisher Scientific“ socialinės atsakomybės ataskaitas rasite šioje skiltyje.


Kontaktai
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“
V.A. Graičiūno g. 8,
LT-02241 Vilnius, Lietuva
Tel: (8~5) 260 2131, Faksas: (8~5) 260 2142
El.paštas: info.baltics@thermofisher.com
Mus rasite