Titulinis puslapis El.paštas Struktūra
 
Žmonės

"Thermo Fisher Scientific" Lietuvos padalinysDarbuotojai „Thermo Fisher Scientific“ svarbiausi. Jų gebėjimai, žinios ir ilgametė patirtis – mūsų unikalių pasiekimų šaltinis.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ dirba daugiau nei 730 aukštos kvalifikacijos specialistų, iš kurių – 80 proc. baigę aukštąsias mokyklas.

Kompanijoje „Thermo Fisher Scientific“ visame pasaulyje iš viso dirba apie 65 tūkst. darbuotojų.

Didžioji dalis Bendrovės darbuotojų yra baigę studijas Vilniaus universiteto Gamtos mokslų ir Chemijos fakultetuose. Bendrovėje dirba ir nemaža dalis Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos, Vytauto Didžiojo universitetų ir Vilniaus kolegijos absolventų.

Įmonė aktyviai dalyvauja rengiant biotechnologijos studentus Lietuvos aukštosiose mokyklose. Mūsų laboratorijose kiekvienais metais daugiau kaip 40 studentų ruošia bakalauro ar magistro darbus, o geriausieji, baigę studijas, bendrovėje ir įsidarbina.

Ypatingas dėmesys skiriamas darbuotojų kvalifikacijai: organizuojami įvairūs mokymo kursai, analizuojama naujausia mokslinė literatūra ir kt. Jauni darbuotojai ypač skatinami gilinti žinias ir toliau tęsti studijas.

Kiekvienais metais darbuotojai atlieka privalomus etikos ir sąžiningo elgesio mokymus. Bendrovėje taip pat veikia „karštoji“ linija pranešti bei pasitarti visais klausimais dėl atitikties teisiniams reikalavimams bei etikai. Daugiau informacijos apie "karštąją" liniją yra „Thermo Fisher Scientific“ Verslo etikos kodekse. 


Kontaktai
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“
V.A. Graičiūno g. 8,
LT-02241 Vilnius, Lietuva
Tel: (8~5) 260 2131, Faksas: (8~5) 260 2142
El.paštas: info.baltics@thermofisher.com
Mus rasite